Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 00:12:39

Нагородження переможців конкурсу якості продукції, що виробляються підприємствами установ виконання покарань

19.03.2014   09:06Агенцiя

В управлінні Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбулась відомча нарада з обговорення проблемних питань, що стосувались фінансово-господарської та виробничої діяльності установ виконання покарань та слідчого ізолятора Чернігівської області.

Проводив робочу нараду начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов.

Знаменною подією робочої зустрічі пенітенціарїв Чернігівщини стала урочиста церемонія нагородження кращих підприємств установ виконання покарань України – переможців Конкурсу якості продукції, що виробляються підприємствами установ виконання покарань «10 найкращих товарів 2013 року».

Директор Державного підприємства Чернігівської виправної колонії № 44 Василь Кириленко отримав диплом за перемогу у номінації «Краще підприємство – виконавець державних замовлень».

Олександр Крищенко, директор Державного підприємства Менської виправної колонії № 91, отримав диплом за перемогу підприємства у номінації «Товари для населення».
Вручаючи дипломи переможцям, начальник управління Валерій Пісклов відмітив, що ці підприємства досягли великих професійних успіхів у виробництві високоякісної, конкурентоспроможної продукції не лише для внутрішнього ринку, а й зарубіжжя.

Директор швейного підприємства Чернігівськї виправної колонії № 44 Василь Кириленко у своєм виступі зазначив: «Саме ефективність менеджменту та якість продукції є на сьогодні головними критеріями оцінки розвитку та потенціалу підприємств».

Була висловлена впевненість, що участь у подібних конкурсах є стимулом для зростання конкурентоспроможності продукції та популяризації товарів, які виготовляють підприємства Державної пенітенціарної служби України.

Товари, що виготовляються підприємствами установ виконання покарань Чернігівської області, не поступаються якістю, запевняють учасники конкурсу. Розвивати виробничу діяльність обіцяють і надалі.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини