Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 01:43:37

Володимир Івашко: "Якщо порушення при оформленні КамАЗів мали місце, то винні будуть покарані"

18.03.2014   15:39

Резонансна подія зі зникненням КамАЗів у Чернігові сколихнула громадськість та прикувала увагу чернігівських ЗМІ. Сьогодні вранці половина вантажівок була вишикувана на Красній площі.

За повідомленнями, які поширюються чернігівськими інтернет-сайтами, КамАЗи конфіскували громадські активісти. Свої дії вони начебто пояснюють наміром привернути увагу до поставок вантажівок у Російську Федерацію без належного документального оформлення.

Поспілкувавшись з представниками громадськості, які зупинили вантажівки на шляху до російського кордону, голова облдержадміністрації Володимир Івашко ініціював створення робочої групи. Завдання робочої групи - розібратися по суті справи та розставити усі крапки над „і”.

До її складу увійдуть представники міліції, служби безпеки, митниці, прокуратури, податкової інспекції та структурних підрозділів ОДА. Громадським активістам, які і затримали КамАЗи, також було запропоновано увійти до складу робочої групи.

Робоча група з’ясує питання законності знаходження автівок на території Чернігівщини та належного оформлення необхідної документації.

Як зазначив Володимир Івашко, за висновками робочої групи будуть прийняті відповідні рішення. Якщо під час оформлення дійсно мали місце порушення, то винні обов’язково будуть притягнуті до відповідальності.
 

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени 11:40

По мнению дизайнеров лучший способ освежить пространство — добавить в него зелени.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року 11:32

На вас звалиться забагато інформації, захочеться бути активнішими, а для успішної діяльності необхідні різноманітність і зміни. На тижні контакти і кореспонденція стануть головними сферами життя. Взаємовідносини і спільна діяльність з братами, сестрами і сусідами особливо ефективна у цей період. Посилюється пристрасть до представників протилежної статі, можливе, відновлення колишніх романтичних зв’язків, однак, справжнє положення речей побачити та усвідомити складно.