Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 02:41:48

Великої повені цієї весни на Чернігівщині не буде

18.03.2014   11:11

Згідно попередніх даних гідрометеорології на території області цьогоріч не очікується великої весняної повені, і вода річок тільки вийде на заплави.

Про це зазначив заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області Володимир Куц під час традиційного щопонеділкового брифінгу для представників регіональних та центральних засобів масової інформації, який відбувся 17 березня в облдержадміністрації.

В основному водопілля, за його словами, пройде в руслах річок, без досягнення максимального рівня. 

На сьогодні на території області всі річки вже звільнились від льодового покрову. З 1 по 5 березня пік повені на річці Десна спостерігався в районі Новгорода-Сіверського. У даний час відбувається підвищення рівня в районі моста річки Морівськ.

Щодо річки Дніпро, то піку повені тут слід очікувати, десь з 25 березня.

На всіх малих річках Чернігівщини наразі спостерігається спад рівнів і вони знаходяться в межах русел.

У разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з різким збільшенням рівнів води в річках, за інформацією Володимира Куца, в обласному управлінні створено мобільну оперативну групу, яка має постійний контакт з керівництвом Брянської (Російська Федерація) та Гомельської (Республіка Білорусь) областей. Обмін відповідною інформацією відбувається і з Дніпровським Басейновим управлінням. Аварійні бригади готові діяти в екстремальних умовах та забезпечити життєдіяльність жителів регіону.

Готова до роботи і спеціальна техніка, перевірені плавзасоби, мотопомпи, автомобілі РДМ тощо.

Загалом ситуація з водопілля на території області перебуває під постійним контролем фахівців, цілодобовим моніторингом та загрози життю населення Чернігівщини не несе.

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени 11:40

По мнению дизайнеров лучший способ освежить пространство — добавить в него зелени.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року 11:32

На вас звалиться забагато інформації, захочеться бути активнішими, а для успішної діяльності необхідні різноманітність і зміни. На тижні контакти і кореспонденція стануть головними сферами життя. Взаємовідносини і спільна діяльність з братами, сестрами і сусідами особливо ефективна у цей період. Посилюється пристрасть до представників протилежної статі, можливе, відновлення колишніх романтичних зв’язків, однак, справжнє положення речей побачити та усвідомити складно.