Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 01:58:18

Незаконно торгували та ще й насмітили? Сплатіть штраф!

18.03.2014   09:15

Останнім часом у Чернігові розповсюдилась несанкціонована вулична торгівля, що заполонила центральні вулиці. Над цією проблемою наразі активно працює екологічна інспекція.

«Порушники не лише торгують із землі без відповідних документів, а й залишають після себе справжні кучугури сміття – піддони, ящики, тару тощо», - розповідає начальник інспекції Сергій Стринадко.

Яскравим прикладом такої діяльності є так звана «дорога життя», що розташована по вул. Рокоссовського, 16-а. Тут щоденно після торгівлі лишають гори ящиків, котрі складають біля прилеглого до Храму Всіх Святих паркану, а також вішають на самому паркані, на деревах та кидають просто на тротуарі. Деякі винахідливі підприємці самостійно встановили дерев’яні конструкції на місцях, де проходить торгівля, тим самим спотворюючи газони.

За словами С. Стринадка, після моніторингу території Чернігова було виявлено більше 20 таких місць, де торговці утворюють сміттєзвалища внаслідок своєї діяльності.

Екологічною інспекцією спільно з представниками КП «Зеленбуд» розроблено графік та маршрут і проведено операцію зі збору незаконних конструкцій, тари, тощо за адресами: вул. 1-ого Травня (кінцева зупинка), вул. Рокоссовського, 33, вул. Рокоссовського, 15, вул. Рокоссовського, парна (ринок Нива), вул. Рокоссовського, 16 (дорога життя), вул. Доценка, 4, вул. Рокоссовського, 62, вул. 50 р ВЛКСМ (біля зупинкового комплексу), пр-т. Миру, 62 (зупинка Котляревського), вул. 1-ої Гвардійської Армії, 14, вул. П’ятницька, 51, вул. Мстиславська, 50, вул. 1-ого Травня (Еко-маркет). Загалом було зібрано та утилізовано п’ять причепів мотлоху, залишеного на місцях незаконної торгівлі.

Інспектори нагадують, що захаращення території міста є порушенням «Правил благоустрою м. Чернігова». Відповідальність за таке порушення тягне за собою накладання штрафу від 340 грн. до 1360 грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени 11:40

По мнению дизайнеров лучший способ освежить пространство — добавить в него зелени.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року 11:32

На вас звалиться забагато інформації, захочеться бути активнішими, а для успішної діяльності необхідні різноманітність і зміни. На тижні контакти і кореспонденція стануть головними сферами життя. Взаємовідносини і спільна діяльність з братами, сестрами і сусідами особливо ефективна у цей період. Посилюється пристрасть до представників протилежної статі, можливе, відновлення колишніх романтичних зв’язків, однак, справжнє положення речей побачити та усвідомити складно.