Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 02:08:24

На Чернігівщині п'яний водій Mercedes випробував на міцність броню БТР

17.03.2014   15:09Агенцiя

Водій автомобіля Mercedes отримав травми в результаті зіткнення з бронетранспортером Збройних Сил України, який стояв на узбіччі дороги.

Про це повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської облдержадміністрації.

Дорожньо-транспортна пригода сталася пізно ввечері 15 березня на 132-му км автодороги Київ-Суми-Юнаківка недалеко від с. Петрівське Прилуцького району. Водій автомобіля Mercedes Vito скоїв зіткнення з "БТР-80" (бортовий номер 303), який стояв на узбіччі дороги. В результаті зіткнення водій автомобіля отримав тілесні ушкодження.

У прес-службі відділу ДАІ УМВС в області уточнили, що водій іномарки був у стані алкогольного сп'яніння.

Він не вибрав безпечної швидкості руху та не впорався з керуванням, тому допустив зіткнення з БТР.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини