Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 08:28:12

Попередній діагноз масового отруєння людей у кафе у Чернігові став сальмонельоз

14.03.2014   14:11Агенцiя

Інформація про спалах гострої кишкової інфекції в м.Чернігові 13 Березня 2014 р.

Головне управління Держсанепідслужби України в Чернігівській області надає інформацію щодо спалаху гострої кишкової інфекції у м. Чернігові серед відвідувачів кафе «Кардинал» ПП «БХК-Україна» (ФОП Посмашна Н.В.). Станом на 13.03.2014 року постраждало 22 особи.

В період з 8.03.2014 по 12.03.2014 року в інфекційне відділення Чернігівської міської лікарні № 2 госпіталізовано 16 хворих, 6 захворілих від госпіталізації відмовились. Попередній діагноз: Бактеріальне харчове отруєння, сальмонельоз. Всім постраждалим призначено відповідне лікування. При бакобстеженні хворих виділена Salmonella Еnteritidis.

При епідеміологічному розслідуванні встановлено, що захворілі 07.03.2014 року вживали страви в кафе «Кардинал». За попередніми даними джерелом інфекції є співробітник закладу (кухар).
Держсанепідслужба в Чернігівській області в межах своєї компетенції проводить протиепідемічні заходи в повному обсязі.
Функціонування закладу припинено до закінчення протиепідемічних міроприємств.

Епідрозслідування, протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі Головного управління ДСЕС України в Чернігівській області.


http://www.cnoblses.net.ua/news/new.php?id=659

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини