Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 22:43:23

Інформація про спалах гострої кишкової інфекції в м.Чернігові

12.03.2014   14:48Агенцiя

Головне управління Держсанепідслужби України в Чернігівській області надає інформацію щодо спалаху гострої кишкової інфекції у м. Чернігові серед відвідувачів кафе «Кардинал» ПП «БХК-Україна» (ФОП Посмашна Н.В.). Станом на 12.03.2014 року постраждало 20 осіб.

В період з 8.03.2014 по 11.03.2014 року в інфекційне відділення Чернігівської міської лікарні №2 госпіталізовано 16 хворих, 4 захворілих від госпіталізації відмовились. Попередній діагноз: Бактеріальне харчове отруєння, сальмонельоз? Всім постраждалим призначено відповідне лікування.

При епідеміологічному розслідуванні встановлено, що захворілі 07.03.2014 року вживали страви в кафе «Кардинал». За попередніми даними джерелом інфекції є співробітники закладу (офіціант, повар).

Держсанепідслужба в Чернігівській області в межах своєї компетенції проводить протиепідемічні заходи в повному обсязі.
Функціонування закладу припинено до закінчення протиепідемічних міроприємств.

Епідрозслідування, протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.

Ситуація з цього питання знаходиться на контролі Головного управління ДСЕС України в Чернігівській області.


http://www.cnoblses.net.ua/news/sos.php?id=658

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини