Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:33:59

Невдале повернення "туриста"

07.03.2014   13:54Агенцiя

Як вже повідомлялося вчора на ділянці державного кордону в межах Чернігівської області триває проведення операції «Кордон».

В результаті вжитих заходів у пунктах пропуску через державний кордон виявляються радикально налаштовані громадяни Росії, які з метою подальшої дестабілізації суспільно-політичної обстановки у АР Крим та південно-східних регіонах країни під різними приводами намагаються потрапити до України. З 1 березня таких громадян виявлено 13 чоловік.

Зокрема найбільш характерним стало виявлення 5 березня в пункті контролю «Хоробичі», під час оформлення потягу сполученням Мінськ – Сімферополь, громадянина Росії Олександра Р., жителя м. Клінци Брянської області. За його ствердженням, він прямував до Криму з метою занять гірським туризмом маючи при собі декілька комплектів камуфльованого одягу різного забарвлення, захисну маску та гумовий кийок.

Зважаючи на це, йому відмовили у праві в’їзду до України протягом найближчих 3 років та відправили назад.

Відпочивши в Гомелі, цей «турист» 6 березня ще раз спробував потрапити до України, але вже цього разу на потязі сполученням Мінськ – Одеса, але був знову виявлений та повернутий назад. До речі, перевірка особи цього «туриста» дозволила встановити, що попередня його поїздка до України тривала з 2011 по 2013 роки.


Помічник начальника прикордонного загону- начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).