Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 14:36:01

Невдале повернення "туриста"

07.03.2014   13:54Агенцiя

Як вже повідомлялося вчора на ділянці державного кордону в межах Чернігівської області триває проведення операції «Кордон».

В результаті вжитих заходів у пунктах пропуску через державний кордон виявляються радикально налаштовані громадяни Росії, які з метою подальшої дестабілізації суспільно-політичної обстановки у АР Крим та південно-східних регіонах країни під різними приводами намагаються потрапити до України. З 1 березня таких громадян виявлено 13 чоловік.

Зокрема найбільш характерним стало виявлення 5 березня в пункті контролю «Хоробичі», під час оформлення потягу сполученням Мінськ – Сімферополь, громадянина Росії Олександра Р., жителя м. Клінци Брянської області. За його ствердженням, він прямував до Криму з метою занять гірським туризмом маючи при собі декілька комплектів камуфльованого одягу різного забарвлення, захисну маску та гумовий кийок.

Зважаючи на це, йому відмовили у праві в’їзду до України протягом найближчих 3 років та відправили назад.

Відпочивши в Гомелі, цей «турист» 6 березня ще раз спробував потрапити до України, але вже цього разу на потязі сполученням Мінськ – Одеса, але був знову виявлений та повернутий назад. До речі, перевірка особи цього «туриста» дозволила встановити, що попередня його поїздка до України тривала з 2011 по 2013 роки.


Помічник начальника прикордонного загону- начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Мистецтво – на підтримку ЗСУ

Мистецтво – на підтримку ЗСУ 14:03

Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.