Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 17:18:12

Невдале повернення "туриста"

07.03.2014   13:54Агенцiя

Як вже повідомлялося вчора на ділянці державного кордону в межах Чернігівської області триває проведення операції «Кордон».

В результаті вжитих заходів у пунктах пропуску через державний кордон виявляються радикально налаштовані громадяни Росії, які з метою подальшої дестабілізації суспільно-політичної обстановки у АР Крим та південно-східних регіонах країни під різними приводами намагаються потрапити до України. З 1 березня таких громадян виявлено 13 чоловік.

Зокрема найбільш характерним стало виявлення 5 березня в пункті контролю «Хоробичі», під час оформлення потягу сполученням Мінськ – Сімферополь, громадянина Росії Олександра Р., жителя м. Клінци Брянської області. За його ствердженням, він прямував до Криму з метою занять гірським туризмом маючи при собі декілька комплектів камуфльованого одягу різного забарвлення, захисну маску та гумовий кийок.

Зважаючи на це, йому відмовили у праві в’їзду до України протягом найближчих 3 років та відправили назад.

Відпочивши в Гомелі, цей «турист» 6 березня ще раз спробував потрапити до України, але вже цього разу на потязі сполученням Мінськ – Одеса, але був знову виявлений та повернутий назад. До речі, перевірка особи цього «туриста» дозволила встановити, що попередня його поїздка до України тривала з 2011 по 2013 роки.


Помічник начальника прикордонного загону- начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

У Прилуках колишнього міліціонера викрито на незаконному зберіганні зброї та набоїв

У Прилуках колишнього міліціонера викрито на незаконному зберіганні зброї та набоїв 11:02

Працівники внутрішньої безпеки поліції встановили причетність колишнього співробітника ДАІ до незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами. Екс-правоохоронець пояснив, що привіз частину «трофеїв» із зони АТО, де перебував у складі зведеного загону у 2015 році.

Увага! Обласний екологічний конкурс

Увага! Обласний екологічний конкурс "Одна планета - одне майбутнє" 10:46

Усі, хто любить свій рідний край, уболіває за його довкілля, займається природоохоронною діяльністю, екологічними проєктами та має бажання поділитися своїми здобутками, напрацюваннями і творчими роботами, можуть взяти участь у щорічному обласному екологічному конкурсі «Одна планета — одне майбутнє».

У Мені відкрито публічну бібліотеку

У Мені відкрито публічну бібліотеку 10:21

Учора у Менському міському будинку культури відбувся урочистий захід, присвячений відкриттю приміщення сучасної Менської публічної бібліотеки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини