Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 12:03:45

Міліція удосконалює систему організації охорони громадського порядку

07.03.2014   12:16

Зважаючи на ситуацію, яка нині склалася в державі і зокрема в Чернігівській області, міліція вживає додаткових заходів для забезпечення охорони громадського порядку і безпеки громадян.

У зв'язку з цим УМВС в області внесено зміни до комплексного плану використання сил та засобів в системі єдиної дислокації. Збільшена кількість нарядів, які заступають на охорону громадського порядку.

До охорони громадського порядку залучаються працівники міліції, військовослужбовці внутрішніх військ, члени громадських формувань, активісти самооборони та громадськість.

Щоденно на Чернігівщині залучається до охорони порядку близько шестисот осіб, серед яких працівники патрульної служби, державної служби охорони, ДАІ, групи швидкого реагування, бійці «Грифону», військовослужбовці ВВ, придані сили. Щодня в обласному центрі та інших великих містах Чернігівщини разом із правоохоронцями на маршрути виходить близько 100 представників громадськості.

Наряди наближені до адміністративних приміщень органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єктів приватної власності, на які можуть бути направлені дії радикально налаштованих громадян з метою їх пошкодження або знищення. Ведеться робота стосовно укладення договори на фізичну охорону та технічну охорону об'єктів.

Громадяни позитивно оцінюють роботу міліції, направлену на недопущення проявів екстремізму чи масових заворушень. Водночас вжито максимум заходів для збереження життя і здоров'я працівників міліції та недопущення фактів їх травмування. Так, патрулювання вулиць здійснюється посиленими нарядами у складі не менше трьох осіб. Особовий склад екіпірований засобами індивідуального бронезахисту підвищеного класу, спецзасобами та табельною вогнепальною зброєю.

Під час несення служби по нагляду за безпекою дорожнього руху працівники ДАІ екіпіровані автоматичною зброєю та бронежилетами. З працівниками міліції проводяться додаткові інструктажі, направлені на дотримання заходів особистої безпеки, особовий склад націлюється на ввічливе ставлення до громадян.

Міліція постійно здійснює моніторинг оперативної обстановки на території обслуговування, в тому числі і через засоби масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини