Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 00:02:08

Міліція удосконалює систему організації охорони громадського порядку

07.03.2014   12:16

Зважаючи на ситуацію, яка нині склалася в державі і зокрема в Чернігівській області, міліція вживає додаткових заходів для забезпечення охорони громадського порядку і безпеки громадян.

У зв'язку з цим УМВС в області внесено зміни до комплексного плану використання сил та засобів в системі єдиної дислокації. Збільшена кількість нарядів, які заступають на охорону громадського порядку.

До охорони громадського порядку залучаються працівники міліції, військовослужбовці внутрішніх військ, члени громадських формувань, активісти самооборони та громадськість.

Щоденно на Чернігівщині залучається до охорони порядку близько шестисот осіб, серед яких працівники патрульної служби, державної служби охорони, ДАІ, групи швидкого реагування, бійці «Грифону», військовослужбовці ВВ, придані сили. Щодня в обласному центрі та інших великих містах Чернігівщини разом із правоохоронцями на маршрути виходить близько 100 представників громадськості.

Наряди наближені до адміністративних приміщень органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єктів приватної власності, на які можуть бути направлені дії радикально налаштованих громадян з метою їх пошкодження або знищення. Ведеться робота стосовно укладення договори на фізичну охорону та технічну охорону об'єктів.

Громадяни позитивно оцінюють роботу міліції, направлену на недопущення проявів екстремізму чи масових заворушень. Водночас вжито максимум заходів для збереження життя і здоров'я працівників міліції та недопущення фактів їх травмування. Так, патрулювання вулиць здійснюється посиленими нарядами у складі не менше трьох осіб. Особовий склад екіпірований засобами індивідуального бронезахисту підвищеного класу, спецзасобами та табельною вогнепальною зброєю.

Під час несення служби по нагляду за безпекою дорожнього руху працівники ДАІ екіпіровані автоматичною зброєю та бронежилетами. З працівниками міліції проводяться додаткові інструктажі, направлені на дотримання заходів особистої безпеки, особовий склад націлюється на ввічливе ставлення до громадян.

Міліція постійно здійснює моніторинг оперативної обстановки на території обслуговування, в тому числі і через засоби масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини