Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 10:25:51

Міліція удосконалює систему організації охорони громадського порядку

07.03.2014   12:16

Зважаючи на ситуацію, яка нині склалася в державі і зокрема в Чернігівській області, міліція вживає додаткових заходів для забезпечення охорони громадського порядку і безпеки громадян.

У зв'язку з цим УМВС в області внесено зміни до комплексного плану використання сил та засобів в системі єдиної дислокації. Збільшена кількість нарядів, які заступають на охорону громадського порядку.

До охорони громадського порядку залучаються працівники міліції, військовослужбовці внутрішніх військ, члени громадських формувань, активісти самооборони та громадськість.

Щоденно на Чернігівщині залучається до охорони порядку близько шестисот осіб, серед яких працівники патрульної служби, державної служби охорони, ДАІ, групи швидкого реагування, бійці «Грифону», військовослужбовці ВВ, придані сили. Щодня в обласному центрі та інших великих містах Чернігівщини разом із правоохоронцями на маршрути виходить близько 100 представників громадськості.

Наряди наближені до адміністративних приміщень органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єктів приватної власності, на які можуть бути направлені дії радикально налаштованих громадян з метою їх пошкодження або знищення. Ведеться робота стосовно укладення договори на фізичну охорону та технічну охорону об'єктів.

Громадяни позитивно оцінюють роботу міліції, направлену на недопущення проявів екстремізму чи масових заворушень. Водночас вжито максимум заходів для збереження життя і здоров'я працівників міліції та недопущення фактів їх травмування. Так, патрулювання вулиць здійснюється посиленими нарядами у складі не менше трьох осіб. Особовий склад екіпірований засобами індивідуального бронезахисту підвищеного класу, спецзасобами та табельною вогнепальною зброєю.

Під час несення служби по нагляду за безпекою дорожнього руху працівники ДАІ екіпіровані автоматичною зброєю та бронежилетами. З працівниками міліції проводяться додаткові інструктажі, направлені на дотримання заходів особистої безпеки, особовий склад націлюється на ввічливе ставлення до громадян.

Міліція постійно здійснює моніторинг оперативної обстановки на території обслуговування, в тому числі і через засоби масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

В обласній раді обговорювали ситуацію навколо ДП

В обласній раді обговорювали ситуацію навколо ДП "Ніжинрайагролісництво" 10:01

25 лютого заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів нараду щодо можливих шляхів вирішення колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Ніжинського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Ніжинрайагролісництво» міста Ніжина та адміністрацією комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради, зареєстрованого Національною службою посередництва і примирення у січні цього року.

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень

В області з нелегального обігу вилучено алкогольну продукцію та обладнання майже на 700 тисяч гривень 09:45

Засідання міжвідомчої регіональної робочої групи щодо вжиття заходів з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції в Чернігівській області провів заступник голови ОДА Олександр Савченко.

"Мова цифр" має бути зрозуміла кожному жителю громади 09:28

Вівторок, 25 лютого для фінансистів та керівників об’єднаних територіальних громад Чернігівської області запам’ятається надовго.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини