Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 23:18:24

З турботою про здоров’я працюючих громадян і членів їх сімей

07.03.2014   11:58Агенцiя

Обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової праці працездатності, за підсумками 2013 року, виконано одне із пріоритетних напрямків діяльності Фонду, а саме:

забезпечення санаторно-курортним та відновлювальним лікуванням застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах, у тому числі  санаторіях-профілакторіях, участь у реалізації державних програм щодо оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення, реалізація інших законодавчо визначених напрямків позашкільного обслуговування дітей. На зазначені цілі у бюджеті обласного відділення Фонду було передбачено 55,6 млн. грн.

Видатки на санаторно-курортне та відновлювальне лікування склали 37 млн. 955 тис. грн. (із них 3 млн. 168 тис. грн. на придбання путівок до реабілітаційних відділень санаторіїв). За рахунок цих коштів було виділено 6026 путівок (5622 на санаторно-курортне лікування та 404 на відновлювальне лікування). Всі путівки застрахованими особами використані. У порівнянні з 2012 роком отримано на 1 177 санаторно-курортних путівок більше, також зросла в 5 разів кількість реабілітаційних путівок (404 путівки проти 82 у 2012 році).

Також 1200 осіб отримали оздоровлення за кошти Фонду у двох санаторіях-профілакторіях, що частково фінансуються з бюджету відділення Фонду. Витрати на їх часткове утримання склали 1 млн. 414 тис. грн., в тому числі 632 тис. грн. по санаторію-профілакторію Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського (оздоровлено 600 застрахованих осіб) та 782 тис. грн. по санаторію-профілакторію „Юність” Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка (оздоровлено 600 студентів).

За підсумками літньої оздоровчої компанії 2013 року за участю коштів Фонду, а це 10 млн. грн., що  на 2 млн. 674 тис.  грн. більше ніж за 2012 рік, оздоровлено 9016 дітей застрахованих осіб, що на 305 дітей (або на 3,5%) більше рівня минулого року (8711 осіб).
Водночас, з бюджету відділення Фонду було спрямовано 3 млн. 941 тис. грн. на часткове фінансування 27 дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств „Динамо”, „Колос”, „Спартак” та „Україна”, де навчалося 7 692 вихованців.

Також, в рамках надання соціальних послуг, за кошти Фонду 93 490 дітей застрахованих осіб області були забезпечені новорічними подарунками, загальна вартість яких склала 2 млн. 241 тис. грн. Їх кількість збільшилась на 1 490 у порівнянні з 2012 роком.

Наразі, у відповідності до визначених завдань на 2014 рік, повним ходом іде забезпечення санаторно-курортним і відновлювальним лікуванням застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах України. У розпалі і підготовка до літньої дитячої оздоровчої кампанії.

Прес-служба виконавчої дирекції
обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини