На Чернігівщині правоохоронці затримали цвинтарного вандала
До Варвинського райвідділу внутрішніх справ, що на Чернігівщині, надійшло повідомлення від жительки села Журавка про те, що невідомі особи на сільському цвинтарі пошкодили кілька могил, в тому числі і її покійного свекра.
На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група райвідділу та керівництво. На цвинтарі було проведено огляд місця події. Вандали повиривали хрести, поваляли пам'ятники та порозкидали квіти з могил. Співробітниками міліції були зібрані речові докази та проведено подвірний обхід господарств, що розташовані неподалік. Також були проведені оперативно-розшукові заходи.
Як результат, вже того ж дня підозрюваного у скоєнні даного злочину було встановлено. Ним виявився 21-річний безробітний місцевий житель, який до цього ще не мав проблем із законом. В ході подальшої бесіди зі слідчим він дав правдиві свідчення, хоча причину свого вчинку пояснити так і не зміг - каже був п'яним.
На даний час відкрите кримінальне провадження за фактом «наруги над могилою» (ст. 297 Кримінального кодексу України), що передбачає покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression