Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 13:30:29

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

07.03.2014   09:55

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 06 березня по 08 годину 07 березня 2014 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 3 пожежі в житловому секторі, 1 на об'єкті та 2 інші.

1. Пожежа в житловому секторі Н.-Сіверський район, с. Дігтярівка 06.03.2014 року о 06 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено веранду, пошкоджено перекриття будинку на площі 2 кв.м. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 2000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Гуньківка О 18 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено підлогу на площі 2 кв.м. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 300 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 65 000 грн.

3. Пожежа м. Чернігів, садове товариство "ТРУД" О 20 год. 36 хв. сталася пожежа дачного будинку. Вогнем знищено будинок. Ймовірна причина - підпал. Збиток - 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

4. Пожежа на об'єкті м. Городня, вул. Вокзальна О 22 год. 00 хв. на території ТОВ "Городнянське хлібоприймальне підприємство" сталася пожежа відходів сировини. Вогнем знищено 45 тонн відходів переробки кукурудзи. Ймовірна причина - самозаймання. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Степанівка О 00 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучались.

6. Пожежа Щорський район, с. Старі Боровичі О 04 год. 15 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 600 кв.м. Ймовірна причина - підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові повідомляють про замінування медзакладів 10:16

У Чернігові надійшли повідомлення про замінування медичних закладів.

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності 10:04

Мінна безпека, правила поводження під час перебування в екосистемах - основні теми бесід, які проводять співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час рейдових відпрацювань на території населених пунктів Чернігівщини

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

Кого шукають роботодавці Чернігівської області? 10:02

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні 09:50

Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії 09:43

За яких обставин у Чернігові утворилася єврейська громада? Який відсоток населення вони складали в ХІХ ст. та в яких сферах були задіяні? Які будівлі нашого обласного центру з’явилися завдяки євреям? Де розташовувалися місцеві синагоги раніше, а де нині? Який внесок зробили місцеві євреї в економіку, освіту, культуру Чернігова?