Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 13:27:32

Жінки за мир

07.03.2014   08:05

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру Чернігівська обласна організація Спілки жінок України, очолювана Іриною Дорожкіною, разом з Чернігівською міською Лігою ділових та професійних жінок відкрили весняну виставку – ярмарок „Що може жінка”.

Співорганізаторами заходу виступили Департамент сім’ї, молоді та спорту та Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.
Захід вже в тринадцятий раз об’єднує своєю творчою атмосферою ініціативних та креативних жінок нашого міста. Участь у ньому взяли бізнес-леді, майстрині, художниці, письменниці та просто активні представниці прекрасної статі нашого міста – усього 24 учасниці. Організатори заходу не обмежилися виставкою їхніх робіт, а й запланували для відвідувачів низку майстер-класів з рукоділля.

На відкритті заходу свої таланти продемонстрували учениці Чернігівського професійного ліцею побуту, організувавши показ мод.
Як зазначила Ірина Дорожкіна, з огляду на останні події у країні, виставку було вирішено провести не так масштабно, як раніше. За її словами, головна мета виставки „Що може жінка” не тільки показати можливості чернігівських жінок, а й привернути увагу до ґендерного дисбалансу у суспільстві.

Захід має на меті також підняти імідж жінок-лідерів, які беруть активну участь у суспільних процесах. Адже на думку Директора Департаменту сім’ї молоді та спорту Оксани Сердюк, самореалізація особистості є запорукою успішного суспільства.

У вітальному слові не змогли жінки обійти своєю увагою події, які останнім часом мали місце в Україні. Вони зійшлися на думці, що найкращий подарунок до 8 березня від українських чоловіків – це мир та спокій у нашій державі.

У свою чергу керівниця молодіжного відділення міської Ліги ділових і професійних жінок Юлія Заїка закликала усе чернігівське жіноцтво долучитися до всеукраїнської акції „Жінки за мир”, яка відбудеться 8 березня.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові повідомляють про замінування медзакладів 10:16

У Чернігові надійшли повідомлення про замінування медичних закладів.

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники Чернігівщини щоденно нагадують громадянам правила безпеки життєдіяльності 10:04

Мінна безпека, правила поводження під час перебування в екосистемах - основні теми бесід, які проводять співробітники районних підрозділів ГУ ДСНС України у Чернігівській області під час рейдових відпрацювань на території населених пунктів Чернігівщини

Кого шукають роботодавці Чернігівської області?

Кого шукають роботодавці Чернігівської області? 10:02

Не секрет, що через воєнну агресію вакансій на Чернігівщині поменшало. Проте бізнес поступово оживає і заявляє про потребу в кадрах. Тож на кого є попит у роботодавців вже сьогодні?

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні

У Прилуцькому районі діти відсвяткували день народження по-дорослому: один з гостей потрапив до лікарні 09:50

Останнім часом збільшилася кількість отруєнь молодих людей алкогольними напоями.

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії

«Єврейська громада в історії Чернігова» - з інформацією на цю тему жителі та гості міста познайомилися під час екскурсії 09:43

За яких обставин у Чернігові утворилася єврейська громада? Який відсоток населення вони складали в ХІХ ст. та в яких сферах були задіяні? Які будівлі нашого обласного центру з’явилися завдяки євреям? Де розташовувалися місцеві синагоги раніше, а де нині? Який внесок зробили місцеві євреї в економіку, освіту, культуру Чернігова?