Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:10:21

Сучасні, технічно-складні меблі почали виготовляти на підприємстві Менської виправної колонії № 91

01.03.2014   10:08Агенцiя

Підприємство Менської виправної колонії № 91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області вкотре здивувало споживачів новим видом меблевої продукції.

Нещодавно засуджені почали виготовляти сучасті види меблів. Розкладні обідні столи та мякі стільці поповнили асортимент меблів, що виготовляють засуджені.

Меблевий цех, що знаходиться в установі виконання покарань, постійно випускав різноманітні шафи, столи, ліжка. Нові меблі є технічно складними, сучасними та привабливими для замовників.

«Меблі - одні з найважливіших товарів народного споживання. Вони відіграють велику роль в організації побуту, відпочинку та праці.

Покращення якості та підвищення рівня споживних властивостей меблевих виробів – важливий фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства Менської виправної колонії № 91», - зазначив директор підприємтсва колонії Олександр Крищенко.

Варто відзначити, що з кожним роком підвищується технічний рівень виготовлення меблів в деревообробному цеху Менської виправної колонії № 91. Сучасні технології, що залучаються у виробничі процеси, сприяють підвищенню продуктивності праці та якості кінцевого продукту.

Наявність меблевих виробів, виготовлених із найсучасніших сировинних матеріалів та комплектуючих без перебільшення сприяють виходу на якісно новий рівень підприємтсва.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.