Чернігів: рятувальники допомогли відкрити двері до кухні, де знаходилась дитина
28 лютого о 18:04 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини № 2 м. Чернігова надійшло повідомлення про те, що в будинку по вул. 1 Гвардійської Армії захлопнулися двері до кухні, де перебуває 2-річна дитина.
Прибувши на місце події, бійці оперативно-рятувальної Служби «101» за допомогою шанцевого інструменту відчинили двері та передали 2-річного онука його бабусі.
На щастя, дитина не постраждала.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.