Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 14:11:27

Заборонені предмети, приховані в посилках і передачах, до засуджених Чернігівщини не потрапили

27.02.2014   12:03Агенцiя

Минулого тижня співробітники Чернігівського слідчого ізолятора, Прилуцької виховної колонії та Менської виправної колонії № 91 попередили спроби доставки заборонених предметів в зону, що охороняється.

В Чернігівському слідчому ізоляторі, під час догляду передачі, було виявлено натільну білизну, резинка якої була просочена невідомою рідиною коричневого кольору.

Громадянка, яка принесла передачу, не дочекавшись повного перегляду вмісту її, покинула приміщення, залишивши свій паспорт. По каналу 102 було викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області, де в присутності понятих проведено вилучення та документування даного факту.

В Менській виправній колонії № 91 під час видачі посилки, яка надійшла засудженому в шампуні ємністю 400 мл, було виявлено та вилучено речовину рослинного походження попередньо загорнуту у фольгу та обгорнуту поліетиленовою стрічкою.

Вилучені речовини направлено до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернігівській області для проведення експертизи.

Ще один факт вилучення заборонених предметів в Чернігівському слідчому ізоляторі відбувся під час догляду передачі, яка надійшла засудженому від сестри. В пакунку з сухарями було виявлено та вилучено приблизно 200 грам сухих дріжджів.

В Прилуцькій виховній колонії, під час догляду посилки, в пляшці з-під шампуню були виявлені та вилучені гроші, які намагались передати засудженому прихованим шляхом.

За даними фактами були відкриті справи про адміністративні правопорушення за ознаками ст. 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

Всесвітній день прибирання: Чернігівщина – серед цьогорічних лідерів України 11:13

Чернігівська область увійшла до трійки лідерів у межах проведення Всесвітнього дня прибирання – 2025, посівши друге місце у всеукраїнському рейтингу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини