Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 09:11:46

Інформація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Чернігівський області

24.12.2011   22:03Агенцiя

Обласна санітарно-епідеміологічна станція інформує щодо захворюваності на грип та ГРВІ в області за 51 тиждень (15.12. – 23.12.2011р.) 2011 р.

По області показник захворюваності на грип та ГРВІ був нижчим за епідемічний поріг на 54,5% (див. діаграму).
За звітний тиждень на грип та ГРВІ захворіли 4007 осіб ( 36,77 на 10 тис. населення), 62,3% (абс. число 2496) склали діти.

Госпіталізовано 199 осіб – 78,4% (абс. число – 156) складають діти до 17 років.
Летальних випадків не зареєстровано.
Станом на 23.12.2011 року в області вакциновано 2032 осіб. За минулий тиждень вакциновано 511 осіб. Щеплення проводились в Бобровицькому, Городнянському, Козелецькому, Куликівському, Ніжинському, Н-Сіверському, Ріпкинському, Сосницькому, Талалаївському, Чернігівському районах та м. Ніжин і Чернігів.

Питома вага дитячого населення серед щеплених проти грипу складає 15,1%. Вакцинопрофілактика проводилась переважно за кошти місцевого бюджету та власні кошти громадян.

З метою нагляду за дотриманням юридичними та фізичними особами санітарно-протиепідемічних правил та норм на 51 тижні 2011 року по області перевірено 204 закладів, в 43 (21,0%) виявлено порушення санітарного законодавства.

З загальної кількості заходів адміністративного впливу, що застосовані при виявленні порушень санітарного законодавства на об’єктах державного санепіднагляду в епідемічному сезоні 2011-2012рр. найчастіше застосовується накладання штрафів та відсторонення від роботи.

Через засоби масової інформації санітарно-освітня робота про методи і засоби захисту населення стосовно запобігання поширенню грипу та ГРВІ проведено 64 виступів по радіо, по телебаченню 38, опубліковано матеріалів у ЗМІ – 57, випущено листівок, пам’яток, інформаційних бюлетенів – 1486.

Вірусологічною лабораторією облСЕС з 30.09 по 23.12 проведено 56 обстежень, жодного випадку грипу не підтверджено.

http://www.cnoblses.net.ua/news/new.php?id=458

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).