Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 05:01:38

У Бахмачі поховали Василя Прохорського, який загинув на Майдані

24.02.2014   16:25Агенцiя

Вчора поховали ще одного героя Майдану – 33-річного Василя Прохорського з селища Дмитрівка, Бахмацького району.

Василь зник ще 18 лютого: він не виходив на зв'язок, не ночував вдома і не ходив на роботу. 

 

Пізніше друзі знайшли його куртку і мобільних телефон біля Михайлівського собору. Вже 22-го лютого родичі упізнали понівечене тіло загиблого.
 
Поховали Василя Прохорського у рідному селі біля обеліску воїнам-визволителям Великої Вітчизняної  війни.
 
За дорученням Лідера Радикальної партії, народного депутата України Олега Ляшка, який обирався по Бахмацькому округу, його помічник Василь Амельченко висловив співчуття родині загиблого, а також передав матеріальну допомогу.

 

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини