Співробітники кримінально-виконавчої інспекції Чернігова зібрали необхідні речі для безпритульних
Цілком справедливим є твердження про те, що благодійність є найбільшим виявом гуманності. А, інколи, це і прояв професіоналізму.
Безпритульність та бродяжництво призводить до жахливих наслідків – алкоголізму, наркоманії, бандитизму, злодійству, які можуть викликати скоєння жахливих злочинів. Зазначені питання не залишаються поза увагою управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.
Співробітники сектору кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області спільно із співробітниками Чернігівського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції зібрали речі для благодійності. Одяг, взуття та предмети першої необхідності були надані Свято-Троїцькому кафедральному собору, як допомогу прихожанам церкви, які перебувають у скрутних життєвих умовах.
“Ми вже давно планували здійснити цей жест допомоги, адже працівникам інспекції, як нікому, відомо про кількість людей, які потребують допомоги. На обліку перебувають такі громадяни, що не мають постійного місця проживання, деякі з них просять милостиню біля церков міста. Неодноразово співробітники інспекції, з власної ініціативи та із співчуття до таких осіб, приносили їм одяг, взуття, їжу, таким чином підтримуючи, та проявляючи опіку над підобліковими” – розповідає заступник начальника Чернігівського міського відділу Ірина Акуленко.
Настоятель Свято-Троїцького Собору благословив співробітників кримінально-виконавчої інспекції та подякував за добру справу.
Начальник сектору КВІ управління майор внутрішньої служби Євгеній Скалюн зазначив: “Незахищеній категорії населення нині найважче. І немає значення, яким чином ці люди опинилися поза суспільством без відповідних матеріальних благ. Так склалося їхнє життя. Ми, як співробітники Державної пенітенціарної служби України, повинні звернути особливу увагу на проблеми безпритульних, адже це наш обов’язок – не допустити скоєння повторних злочинів”.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:09
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59
Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression