Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 13:40:01

Митники позиваються до “Аратти” та вимагають сплатити солідний штраф

18.02.2014   11:14Агенцiя

Чернігівську обласну благодійну організацію “Аратта” звинувачують у порушенні митних правил.

У відповідній Постанові за підписом заступника начальника Чернігівської митниці В.В. Мельника повідомляється, що ЧОБО “Аратта”, в особі директора Вікторії Філатової, порушила норми щодо тимчасового зберігання вантажу гуманітарної допомоги, а саме вчасно не надала заяву на подовження терміну зберігання, тобто вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 469 Митного кодексу України, за яке передбачене покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходу громадян (8500 грн., що складає 25 500 грн. за три складених протоколи!).

“Аратта” звернулась з позовом до Новозаводського районного суду з проханням захистити директора та благодійну організацію, яка вже 15 років надає вкрай необхідну допомогу великій кількості соціально-незахищених сімей, дитячим, освітнім та медичним закладам, дитячим будинкам та школам-інтернатам в м.Чернігові та області.

У позові до суду було надане роз’яснення, що “Араттою” неодноразово повідомлялося Чернігівській митниці про затримання строків зберігання, про складності та довготривалі затримки у визнанні гуманітарних вантажів на державному рівні в зв’язку з реформуванням системи та переданням повноважень Міністерству Соціальної Політики України. Впродовж всього року “Аратта” вела інтенсивне листування та відвідувала Міністерство Фінансів, Міністерство Соціальної Політики, Міністерство Доходів і Зборів України, витрачала великі кошти, сплачуючи за додаткові склади, де зберігаються вантажі.

Філатова Вікторія, директор ЧОБО “Аратта”, просить суд прийняти до уваги обставини, що пом’якшують відповідальність та скасувати постанову про стягнення штрафних санкцій, які приведуть до банкрутства організації та неможливості продовження важливої благодійної діяльності в місті Чернігові та області.
Багаторічну сумлінну роботу “Аратти” щодо підтримки найбільш вразливих громадян (інвалідів, багатодітних родин та інших) відзначає Обласне Управління Освіти та Науки, Громадська рада Чернігова, школи-інтернати (у клопотаннях на адресу Новозаводського районного суду).

Представники закордонних благодійних організацій, які надають благодійну допомогу, обурені та здивовані, що через це незначне правопорушення, яке нікому не заподіяло шкоди, можуть бути застосовані такі суворі штрафні санкції до неприбуткової організації.

Перше засідання суду відбулося 11 лютого 2014 року і суддя Філатова Л.Б. винесла постанову не на користь “Аратти”. Тому активні громадяни міста збираються пікетувати приміщення Новозаводського районного суду у м. Чернігові, де 18 лютого (о 10:10) та 19 лютого (о 14:45) відбудуться наступні судові засідання за Адміністративним позовом “Аратти”, та вимагатимуть захистити благодійну організацію, яка зробила чимало добрих справ.

Вікторія Сидорова

Останні новини Чернігівщини

За

За "кришування" продажу домашнього алкоголю судитимуть поліцейського 10:36

Прокурором Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського одного з районного управління поліції, котрий обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 10:23

З 1 березня 2022 року замість 8 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області функціонуватимуть п'ять: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19 10:07

20 156 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 21 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2464 дитини та 429 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.