Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 12:03:31

Міліція спільно з журналістами патрулювала обласний центр

17.02.2014   07:48

Працівники чернігівської міліції наочно продемонстрували журналістам місцевих видань і телеканалів, що мають достатньо сил і засобів для злагодженої та ефективної роботи з охорони громадського порядку на всій території міста Чернігова - як у центральній його частині, так і в решті районів.

14 лютого правоохоронці запросили представників преси й телевізійні знімальні групи спостерігати за перебігом комплексного інструктажу особового складу міліції, задіяного до несення служби у вечірній час, а також особисто взяти участь у патрулюванні.

Представники «четвертої влади», приєднавшись до трьох екіпажів автопатрулів батальйону патрульної служби міліції, впродовж кількох годин їздили чернігівськими вулицями та провулками: від центральних транспортних артерій міста - до дворів Шерстянки, проїздів на П'яти кутах, вуличок поблизу Ремзаводу та місцевості, прилеглої до Автозаводу («Чернігівавтодеталі»).

У присутності журналістів працівники міліції здійснювали спілкування з громадянами, проводили профілактичну та роз'яснювальну роботу щодо правил і норм поведінки в громадських місцях, робили численні зауваження дрібним порушникам.

А в декількох випадках довелося скласти й адміністративні матеріали, зокрема, за статтею 178 КУпАП, яка визначає відповідальність за розпиття спиртних напоїв та негідну поведінку в громадських місцях у нетверезому стані.

Загалом впродовж зміни міліцейськими патрульними силами було складено 7 таких протоколів: адже, за вимогою МВС України, головними завданнями міліції під час охорони громадського порядку є якраз роз'яснення і профілактика, заохочення громадян до самостійного припинення незначних правопорушень, а не адміністративний тиск на них.

Коментуючи подію, начальник управління громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області Олександр Малиш пояснив журналістам, що подібна схема організації роботи з охорони громадського порядку актуальна щодня. У вихідні та святкові дні, додав він, чисельність патрульних нарядів у місті збільшується, маршрути їх патрулювання наближаються до місць масового скупчення людей, розважальних закладів, територій дитячих садків і шкіл тощо. Додаткова корекція маршрутів патрулювання можлива також з урахуванням змін в оперативній обстановці. Таким чином, підсумував Олександр Малиш, міліція докладає максимум зусиль для того, аби реагувати на ситуацію чітко, гнучко та ефективно, якнайкраще виконувати покладені на неї обов'язки.
 

Останні новини Чернігівщини

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю...

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю... 11:44

Про налагодження взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування й реалізації державної та регіональної політики говорили 17 вересня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів під час дистанційного навчання.

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині 11:25

Станом на 16 вересня 1265 людини з Чернігівщини обрали місцем фактичного проживання й голосування інші регіони, 991 – змінили виборчу адресу в межах області, а 517 – голосуватимуть у регіоні.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 11:18

17 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання "Десна" 10:57

17 вересня, після капітального ремонту, офіційно відкрили клуб за місцем проживання «Десна», що розташований за адресою вул.П’ятницька, 49/1.

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 10:40

17 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів чергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.