Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 05:01:56

Виїзне засідання громадської приймальні Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області выдбулося у Бобруйках

15.02.2014   16:21Агенцiя

11 лютого 2014 року в приміщені Бобруйківської сільської ради Козелецького району Чернігівської області відбулося виїзне засідання громадської приймальні Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області.

Прийом громадян проводив начальник управління контролю за використанням та охороною земель Смаль В’ячеслав Іванович.

Вибір Держсільгоспінспекції в Чернігівській області випав на даний регіон невипадково: тільки протягом 2013 року на адресу інспекції від мешканців сіл Бобруйки, Булахів, Одинців надійшло більше десяти звернень щодо вирішення питань із врегулювання земельних відносин.

На зустрічі з мешканцями села Бобруйки та прилеглих населених пунктів розглянуті питання, які стосуються всієї громади.

Зокрема, обговорено проблему щодо створення на території сільських рад громадських пасовищ. Надано роз’яснення щодо порядку відшкодування заборгованості по сплаті орендної плати за використання переданих в оренду земельних часток (паїв), які на правах власності належать громадянам.
Під час зустрічі селяни поцікавилися, чи дотримуються сільгоспвиробники району проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, та у якому стані повинні повертатися земельні ділянки після закінчення договорів оренди землі.

На особистому прийомі громадянам надано роз’яснювально-правову допомогу щодо порядку вступу у спадщину на земельну ділянку, якщо спадкоємець у визначений законом термін не встиг звернутися до нотаріуса для оформлення свого права на спадщину; щодо порядку оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку та присвоєння їй кадастрового номеру; порядку оформлення спадщини на земельну ділянку (пай), на яку при житті не оформлено право власності.

На прийомі, особливо від громадян похилого віку, неодноразово озвучувалося питання щодо можливості продажу земельної ділянки (паю), можливості передачі земельної ділянки по заповіту та договору дарування.

З головою Бобруйківської сільської ради Стригою Ольгою Петрівною та депутатом Козелецької районної ради Нич Наталією Миколаївною розглянуто питання щодо порядку оформлення відумерлої спадщини на земельні частки (паї) та порядку передачі їх в оренду сільгоспвиробникам.
Фахівцями інспекції надані вичерпні роз’яснення з усіх питань, які були порушені під час зустрічі.

Начальник Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».