Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 00:31:36

Cьогодні свято тих, хто кохає, тих, хто зумів зберегти свої почуття попри всі труднощі, і тих, у кого доленосна зустріч іще попереду

14.02.2014   10:23Агенцiя

День святого Валентина став для українців доброю культурною традицією і нагодою зайвий раз «впасти» в романтику.

Втім, сьогодні іще одне свято, яке трохи загубилося за справами сердечними – День комп’ютерника. І останнім часом ці два свята чудово співіснують, а знайомства з допомогою комп’ютера уже давно не дивина.

Надія М’якшило і Хасан Кар’ягді поки не розуміють мову одне одного й у спілкуванні обходяться англійською. Але для почуттів є інша інтернаціональна мова, яка не потребує слів, – мова кохання. Нею вони заговорили півроку тому… Вона – викладач із Чернігова, він – готельний працівник з Туреччини. Випадково познайомилися в Інтернеті, і ось 15 лютого – весілля. Хотіли побратися у День закоханих, але не втислися у неймовірну чергу в РАГСі. «Байдуже — каже Надя, — у нас кожен день — день закоханих»

Кохання Надії і Хасана – з першого погляду, але з передісторією. Бо до «живої» зустрічі вони щоденно по декілька годин «висіли» у Скайпі. А перед тим першим поглядом, який трапився у турецькому аеропорту, їм було і хвилююче, і страшно.

Незважаючи на різницю культур, окрім кохання, між ними ще багато спільного. Наприклад, здоровий спосіб життя. Погляди на звичайні людські цінності…

Жити молодята поки-що будуть на дві країни. У нашій Хасанові сподобалися українська теща – її він кличе мамою, український борщ і не сподобалась українська зима. Але головне у цій історії – йому сподобалася українська Надія.


http://chodtrk.com.ua/?p=13268

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.