Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 02:37:38

"Steinway & Sons" від Леоніда Кучми. ВІДЕО

13.02.2014   12:06Агенцiя

Трьома новими піаніно поповнились музичні школи області, одне з яких особисто привіз до Новгород-Сіверської музичної школи Леонід Данилович Кучма. Інструмент сконструйовано та виготовлено компанією «Steinway & Sons» виключно з натуральної деревини і вважається одним з найкращих інструментів у світі в класі фортепіано.


 

Вже зранку ІІ Президента України і водночас шанованого земляка Леоніда Кучму на кордоні району зустріло керівництво району з хлібом-сіллю і наша знімальна група. А після - одразу в музичну школу, де гостя вже чекали з нетерпінням. Про те, що колись в районній музичній школі навчатимуть дітей музиці на найкращому музичному інструменті в світі не мріяли ніколи. З натуральної деревини, виблискуюче новенькою білою фарбою піаніно компанії «Steinway & Sons» захопило і нових музикантів, і їхніх вчителів. "Маленьку п'єсу" самого Моцарта вперше на цьому інструменті зіграв для всіх присутніх Богдан Ферубко.

Концертмейстер Володимир Рахманов відзначив неповторність подарованого інструменту та подякував Леоніду Даниловичу за неоціненну роботу з відродження культури України.

 

 Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини