До трьох років позбавлення волі засуджено торговця боєприпасами та вибухівкою
Набув чинності вирок Ніжинського міськрайонного суду у кримінальному проваджені стосовно жителя Чернігівської області, який налагодив незаконний обіг боєприпасів та вибухівки.
У ході досудового розслідування встановлено, що 54-річний мешканець м. Ніжин займався незаконним зберіганням та збутом боєприпасів до стрілецької зброї й вибухової речовини (тротилу), знайдених під час незаконних розкопок на місці боїв часів Великої Вітчизняної війни.
У жовтні 2013 року співробітники УСБУ та УМВСУ затримали зловмисника «на гарячому» під час спроби збуту 1 кг тротилу.
Під час санкціонованого обшуку у помешканні чоловіка було виявлено та вилучено протипіхотну міну часів Другої Світової війни, два пістолети та рушницю калібру 4.5 мм, набої, пластичну вибухову речовину-гексоген та 400-грамову тротилову шашку.
Розглянувши матеріали кримінального провадження суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.263 (збут бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. Торговцю вибуховими речовинами призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.
Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27
Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).
«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20
6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.
Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46
У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».