Ніжин потерпає від сміття
Сміттєприймальникі завалені відходами, контейнери переповненні сміттям, собаки та криси ще на додаток дурний запах.
Така картина сьогодні по всьому місту. Комунальне підприємство ВУКГ не вивозить сміття. Власне, вони дотримались обіцянки, яку дали по закінченню сесійного засідання.
На самому ВУКГ кажуть, що це наслідок протистояння депутатських угрупувань. Протягом не менше, ніж пів року на підприємство немає надходжень. Комунальникі не можуть отримати кошти, які заробили.
Там впевнені, що комусь дуже вигідно знищити колись потужне комунальне підприємство і звісно, добряче на цьому погріти руки і власну кішеню.
Всі сміттєвози стали на ремонт. Всі машини давно вимотали свій ресурс. Самому молодому автомобілю 25 років. Ці машини, звісно, в авральному порядку ремонтують, але сьогодні машини не виїжджають.
Начальник підприємства каже, що один керівник тут нічого не зробить. Аби підняти підприємство, потрібна міцна співпраця влади і комунальників. Але такої на сьогодні немає.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.