У Чернігові засуджено касирку банку, яка привласнила понад двісті тисяч гривень
Прокуратурою міста Чернігова підтримано в суді державне обвинувачення щодо касира одного з банків, яка шляхом різних махінацій з грошима завдала своєму банку шкоди на суму понад 200 тисяч гривень.
Молода працівниця невеликого відділення в дні, коли працювала сама, видала клієнту велику суму готівки без оформлення цієї операції, а також кілька разів діставала гроші з каси, замотувала їх у шарф чи папір і клала до своєї сумки. У той же період недостачу коштів вона в комп’ютерних системах «перекидала» на інших операторів.
Серед доказів її вини - записи камер спостереження, результати ревізії та експертизи, покази свідків, тощо.
Свою вину касирка заперечувала, пояснюючи виникнення недостачі збоєм у комп’ютерній програмі. Однак сукупність доказів, зібраних під час досудового розслідування і наданих суду державним обвинувачем, довела протилежне.
Підсудну визнано винною у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст. 191, ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем) та засуджено до п’яти років позбавлення волі з випробуванням, а також до позбавлення права обіймати матеріально-відповідальні посади строком на три роки. Також задоволено цивільний позов банку про відшкодування завданої йому шкоди у повному обсязі.
Разом з тим, прокуратурою вирішується питання про подання апеляції на м’якість вироку.
Прес-служба прокуратури м. Чернігова
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.