Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 10:35:10

До призовних дільниць військових комісаріатів Чернігівської області, вже приписано понад 1 тисячу 600 юнаків

30.01.2014   11:36

У військових комісаріатах Чернігівщини триває приписка юнаків 1997 року народження до призовних дільниць.

Головна мета цього заходу полягає у проведенні обліку громадян, визначенні їхньої чисельності, ступеня придатності до служби, встановленні рівня освітньої і фізичної підготовки, здобуття спеціальності. Крім того, у період приписки вивчаються ділові і моральні якості юнаків..

Як старший офіцер відділу обліково-призовної роботи Чернігівського обласного військового комісаріату майор Ігор Картамишев, станом на сьогодні, 29 січня 2014 року, до призовних дільниць приписано 1 тисячу 600 юнаків.

– З зазначеної кількості військовими комісаріатами на даний момент придатними до служби визнано 1 тисячу 155 юнаків, – повідомив офіцер.

Майор Ігор Картамишев додав, що потенційних призовників також направляють для проходження підготовки з військово-технічних спеціальностей до навчальних закладів Товариства сприяння обороні України і професійно-технічних навчальних закладів, вирішують інші питання, пов’язані з підготовкою юнаків до військової служби.

– З усіх юнаків, які пройшли приписку до призовних дільниць та визнані придатними до військової служби, 138 виявили бажання навчатися у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів та 12 осіб хочуть в подальшому проходити військову службу за контрактом у Збройних Силах України, – повідомив майор Ігор Картамишев.

Загалом цього року на Чернігівщині підлягають вивченню та постановці на облік понад 5 тисяч юнаків.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 8 березня по 8:00 9 березня 2021 року.

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4 08:17

Голи: Чепурненко, 21, Картушов, 43, Будківський, 63 (з пенальті), Гуцуляк, 65.

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн 07:56

Під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб агролісогосподарського підприємства, розташованого на території Сновськогї громади (ч. 2 ст. 364 , ч.1 , ч. 2 ст. 367 КК України).