Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 18:03:13

Прокурори повернули 10 млн. грн. заборгованої заробітної плати

27.01.2014   08:08

За документами прокурорського реагування в регіоні виплачено майже 10 млн. грн. заборгованої заробітної плати, за результатами прокурорських перевірок розпочато 1 кримінальне провадження.

Зокрема, минулого року, на одному із підприємств Борзнянського району виявлялено факт прихованої (латентної) заборгованості по оплаті праці на загальну суму понад 500 тис.грн. Плату за працю несвоєчасно отримали 211 працівників.

За даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 175 ч. 1 КК України. На сьогодні заробітна плата виплачена в повному обсязі.

В цілому у 2013 році на усунення порушень в органи державної влади та контролю прокурорами було внесено 17 подань, на захист прав громадян заявлено позовів на суму понад 350 тис. грн., з яких реально виконано на 218 тис.грн.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини