Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 16:13:52

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу

21.12.2011   11:32Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 21 грудня 2011 року

МНС

МНС

Протягом доби пожеж не зареєстровано.

Доповнення до інформації про пожежу, яка сталася 19 грудня 2011 року о 18 год. 30 хв. в с. Яблунівка, Прилуцького району, вул. Загребельна, 40.
На місці пожежі виявлені останки тіла господарки гр. Варченко У.Д., 1921 р.н.

Інші повідомлення:

20 грудня 2011 року о 21 год. 25 хв. в с. Старий Білоус, Чернігівського району, по вул. Фрунзе, 13 в житловому будинку гр. Дородного А.І., 1988 р.н., внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБЗ АРЧ АРЗ СП проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 2 г.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.

У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22

11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини