Чернігів: рятувальники під час пожежі евакуювали двох чоловіків
У Чернігові по вул. Доценка, 4-б рятувальники під час гасіння пожежі в одній з квартир на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку евакуювали 40-річного сина господаря та його знайомого.
Повідомлення про загоряння надійшло до Служби порятунку "101" 21 січня о 19:04. За вказаною адресою оперативно прибув караул державної пожежно-рятувальної частини № 1.
Гасіння пожежі тривало півгодини в ході чого рятувальники вивели із задимленого помешкання сина господаря квартири, а його знайомого евакуювали через вікно. Обох чоловіків було передано медикам швидкої допомоги. Стан їх здоров’я задовільний.
Внаслідок пожежі пошкоджено підлогу, облицювання стін, диван та майно квартири.
За попередніми даними причиною пожежі послужила необережність під час куріння одного з врятованих чоловіків.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.