Маріанна Харді отримала осколкове поранення ноги під час зйомки на Грушевського
Автор репортажів про протистояння на Грушевського Маріанна Харді вирушила в третій міську поліклініку Чернігова з пораненням.
"В одну мить я почула гуркіт металевої болванки і відчула гострий біль. Ногу почало палити і щипати, через мить біль локализувалась вище коліна, губи миттєво пересохли, а в горлі скупчився гіркий комок" , - говорить Маріанна.
У медпункті їй надали першу допомогу, промили очі, перев'язали рану. Адреналін не дозволяв відчути біль в повній мірі.
- Уже вранці я побачила: з рани буквально виглядає шматок м'яса.
За словами Маріанни Харді, ще вчора силовики кидали гранати і стріляли гумовими кулями виключно в актив, зараз спрямованість їх дій не зрозуміла.
Це вже другий журналіст з Чернігівщини, що постраждав у цьому році під час сутичок у Києві. За день до цього фотокор Ігор Волосянкін (сайт Уездные новости) також попав під обстріл та постраждав від шумової гранати.
4ernigiv.info
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.