Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 04:32:12

Суд захистив інтереси громад

21.01.2014   11:40

Господарський суд Чернігівської області визнав недійсними умови договорів, укладених між мисливсько-рибальським підприємством Чернігівської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок із суб’єктами господарювання про передачу останнім у користування частини мисливських угідь на території Ріпкинського та Чернігівського районів.

За умовами вказаних договорів суб’єкти господарювання без оформлення належних документів набували прав користувачів мисливських угідь та фактично вкладали кошти у розведення тварин для задоволення власних потреб. Як з’ясував суд, користувачі мисливських угідь порушили закони України «Про мисливське господарство та полювання», «Про тваринний світ» та рішення обласної ради про надання мисливських угідь у користування.

За ще однією судовою справою під час захисту інтересів обласної ради, суб’єкт господарювання добровільно відмовився від договору на користування частиною мисливських угідь на території Корюківскього району.

Таким чином, Господарським судом Чернігівської області відновлені права територіальних громад сіл, селищ, міст області щодо здійснення законного права на користування мисливськими угіддями Чернігівської області.

Рішення суду набрали законної сили.


Довідково

Протягом 2013 року громадяни неодноразово зверталися до депутатів обласної ради щодо випадків порушень користувачами мисливських угідь вимог Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Відстоювання прав територіальних громад сіл, селищ, міст області в суді відбулося за позовами прокуратури Чернігівської області до користувачів мисливських угідь в інтересах Чернігівської обласної ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини