Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 00:38:50

Земля під постійним контролем

17.01.2014   14:03Агенцiя

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області посилено контроль за підприємствами, які здійснюють господарську діяльність у сфері агропромислового комплексу.

Так, в ході проведених перевірок виявлено непоодинокі випадки самовільного використання земель сільськогосподарського призначення, що веде за собою отримання неоподаткованого прибутку та втрат бюджету через несплати податку на землю. Найбільше виявлено таких порушень на території Козелецького, Ічнянського, Носівського, Прилуцького та Чернігівського районів області.

Протягом поточного року наслідком виявлених порушень земельного законодавства стало нарахування шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок не за цільовими призначенням, на загальну суму 2 292 500 грн., з них сума шкоди, нанесеної державі, становить 1 705 970 грн.

Крім державного контролю за використанням та охороною земель, чинним законодавством передбачено здійснення самоврядного та громадського контролю. Органам місцевого самоврядування необхідно повернутися обличчям до висвітленої проблеми, приділяти більше уваги питанням дотримання вимог земельного законодавства на територіях міських, селищних, сільських рад та активно включатися до співпраці з інспекційними підрозділами Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.