Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 20:27:24

Земля під постійним контролем

17.01.2014   14:03Агенцiя

Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області посилено контроль за підприємствами, які здійснюють господарську діяльність у сфері агропромислового комплексу.

Так, в ході проведених перевірок виявлено непоодинокі випадки самовільного використання земель сільськогосподарського призначення, що веде за собою отримання неоподаткованого прибутку та втрат бюджету через несплати податку на землю. Найбільше виявлено таких порушень на території Козелецького, Ічнянського, Носівського, Прилуцького та Чернігівського районів області.

Протягом поточного року наслідком виявлених порушень земельного законодавства стало нарахування шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок не за цільовими призначенням, на загальну суму 2 292 500 грн., з них сума шкоди, нанесеної державі, становить 1 705 970 грн.

Крім державного контролю за використанням та охороною земель, чинним законодавством передбачено здійснення самоврядного та громадського контролю. Органам місцевого самоврядування необхідно повернутися обличчям до висвітленої проблеми, приділяти більше уваги питанням дотримання вимог земельного законодавства на територіях міських, селищних, сільських рад та активно включатися до співпраці з інспекційними підрозділами Держсільгоспінспекції в Чернігівській області.

Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління 17:29

Днями в рамках навчального візиту, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління місцевими фінансами у сфері освіти і медицини Корюківської громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини