Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 17:44:28

Вулицю Кирпоноса відремонтують навесні?

16.01.2014   12:00Агенцiя

Повне відновлення благоустрою вулиці Кирпоноса буде виконано навесні 2014 року після початку роботи асфальтного заводу, який в зимовий період не працює.

Однак, забезпечено нормальний рух транспорту та умови для пішоходів.

Цю ситуацію прокоментував начальник комунального підприємства «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради Артем Стах.

- Після того, як було завершено розкопку, фахівці Дільниці одразу виїхали на вулицю Кирпоноса. Там ми зіштовхнулися з невеликими ямками, які заважали як транспорту так і пішоходам. На жаль, заасфальтувати зараз можливості немає – поки не працює асфальтний завод. Відповідно до технічних умов дозвільного документу, що був наданий на проведення земельних робіт, провали і просадки в місцях земляних та ремонтних робіт ліквідуються силами і засобами організацій, що виконували роботи протягом двох років. Саме про це фахівцями Дільниці було наголошено підряднику ТОВ «ЕМК» Сівер». Після чого, ями були підсипані щебенем для безпечного пересування пішоходів, - сказав Артем Стах.

Повідомляє прес-служба  комунального підприємства  «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи

У службі зайнятості найбільша база можливостей і одна з них - започаткування власної справи 08:46

Власна перукарня у Світлани Шамрило з Бахмаччини з’явилась завдяки службі зайнятості. Сьогодні вона - успішна підприємниця, а ще не так давно була безробітною.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини