Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 23:12:59

Козелецький район: рятувальники деблокували постраждалого у ДТП водія

28.12.2013   11:35

26 грудня об 11:00 до служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про те, що на 83 км автошляху Київ-Чернігів-Н.Яриловичі поблизу райцентру Козелець сталася дорожньо-транспортна пригода.

Вантажний автомобіль «MAN» зіткнувся з припаркованим на обочині автомобілем "DAF". В результаті ДТП 37-річний водій першої автівки опинився заблокованим у кабіні.

До місця події прибуло два відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Чернігівській області.

За допомогою спеціального аварійно-рятувального обладнання постраждалого водія деблокували із деформованого салону автомобіля та передали медикам швидкої допомоги.

Нажаль, по дорозі до лікарні чоловік помер.

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини