Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 жовтня, 05:35:59

Ніжин змінює назву міста на "Прилуки". ФОТО

28.12.2013   11:27Агенцiя

Одним розчерком балончика з фарбою Ніжин змінив свою назву. Тепер наше місто зветься Прилуками. Принаймні про це повідомляє дорожній знак при в'їзді в місто.

Хтось білою фарбою замалюв «стару» назву Ніжина. Поверх, жирними літерами, написав «Прилуки».

Жителі прилеглих будинків, які мешкають поблизу молокозавода та «новоствореного» знаку здивовані й кажуть, що не бачили коли й хто це вчинив і коли вони стали не ніжинцями.

Ще вчора знак на в’їзді в місто мав свою історичну назву. Але зранку місто стало називатись Прилуками.

Багато хто вважає, перейменування міста логічним кроком. Останнім часом місто Прилуки все більше входить в життя Ніжинців. Керівні посади аппарату виконкому та комунальних підприємств займають саме жителі Прилук. Прибутковий бізнес переходить до прилуцьких бізнесменів та депутатів.

Тепер найприбутковіше комунальне підприємство ДП «Критий ринок Прогресс» наразі є на порядку денному про передачу в оренду приватній структурі. Хто керуватиме цією структурою, вгадали?

Тож, той факт, що хтось перефарбував табличку на в’зді у Ніжин на «Прилуки», можна розцінити як виправлення прикрої помилки в назві міста власними силами. Мабуть, для того, щоб це зробили комунальні служби, повинна проголосувати Прилуцька міська рада.


http://www.uezd.com.ua/page/nizhin-zminyuye-nazvu-mista-na-priluki.html

Останні новини Чернігівщини

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова.

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. "Наш край" 22:50

Міський штаб партії «НАШ КРАЙ» має в розпорядженні дані екзит-полу, який проводили на 111 виборчих дільницях в м. Чернігів.

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині 21:37

Станом на 20.00 25 жовтня до поліції Чернігівської області надійшло 93 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства.

Підсумки дня виборів у Чернігівській області 21:02

25 вересня о 21.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців 20:47

25 жовтня, під час проведення виборів до місцевих рад в місті Чернігові, Чернігівський обласний відокремлений підрозділ Всеукраїнської Громадської організації «Ліга виборців» опитав на 21 виборчій дільниці 1489 осіб.

Прес-конференція про день голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" о 17.00 17:16

25 вересня о 17.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області