Мешканці Чернігова стрибали через ями на Кирпоноса
Проведення планових земельних робіт по вулиці Кирпоноса підрядчиком ТОВ «ЕМК» Сівер» призвело до того, що люди змушені були перестрибувати через розкопку.

До комунального підприємства Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради звернулися мешканці вулиці Кирпоноса з проханням зробити місточки через розкопку. Фахівці комунального підприємства одразу відреагували на звернення.
Після втручання Дільниці на території проведення розкопок були встановлені місточки для зручного пересування мешканців вулиці Кирпоноса.
Фахівці Дільниці і надалі продовжують тримати на своєму контролі це питання.
Прес-служба КП«Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.