Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 25 грудня по 08 годину 26 грудня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 2 пожежі, з яких 1 в житловому та 1 на транспорті. Загинуло 2 людини та 1 травмовано.
1. Пожежа автомобіля м. Ніжин, вул. Семашко, біля буд. 14 О 02 год. 12 хв. сталася пожежа автомобіля "Skoda Octavia". Вогнем знищено салон та моторний відсік автомобіля. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 5 000 грн.
2. Пожежа в житловому секторі м. Мена, вул. Робітнича О 04 год. 00 хв. сталася пожежа 3-х квартирного житлового будинку. Власники: кв. № 1 - гр. К., 1939 р.н.; кв. № 2 - гр. С., 1963 р.н.; кв. № 3 - гр. О., 1955 р.н. Вогнем знищено покрівлю, перекриття на площі 6 кв.м, пошкоджено стіни та майно. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей. Збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіла 2-х загиблих: гр. В. та її співмешканця гр. М., 1958 р.н., гр. К. отримала 60 % опіків тіла І-ІІІ ступеня (знаходиться в Менський ЦРЛ). Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП:
О 12 год. 20 хв. під час проведення земляних робіт пов'язаних з прокладенням каналізаційного колектору в м. Ніжин, по вул. Ващенка, 20 було виявлено авіаційну бомбу ФАБ-250 часів ВВв. Місце знахідки вибухонебезпечного предмету охороняється співробітниками Ніжинського РВ УМВС України у Чернігівській області. Знешкодження та знищення даного ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УДСНС у Чернігівській області 26 грудня 2013 року.
Інші повідомлення:
Протягом чергової доби для забезпечення транспортного сполучення на автошляхах Чернігівської області від ДП "Чернігівський облавтодор" було задіяно 64 одиниці спеціальної техніки та 101 працівник. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.