Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 09:38:24

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

13.10.2011   09:32

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 22 злочини, з них: 3 крадіжки приватної форми власності, 6 шахрайств, 1 факт незаконної торгівельної діяльності, 1 ухилення від сплати аліментів, 1 факт незаконного заволодіння автотранспортом, 1 підробка документів, 2 факти збуту порнографічної продукції, 1 факт незаконного вилову риби, 6 фактів незаконного обігу наркотиків.

На автошляхах області сталось 5 дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких 8 осіб травмовано.

В індивідуальному секторі виникло 2 пожежі.

Зареєстровано 2 випадки суїциду.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 255 адмінпротоколів, з них 14 – за дрібне хуліганство, 106 – за порушення правил дорожнього руху.
 
Співробітниками патрульної служби міліції складено 82 адмінпротоколи.

За управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння працівниками державтоінспекції затримано 18 водіїв.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини