Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 10:59:26

Традиційна зустріч з ветеранським активом Чернігова пройшла у міській раді

25.12.2013   08:23

На порядку денному – підготовка до 70-річчя Перемоги

У ній взяли участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов, представники структурних підрозділів міської ради, керівники Деснянської та Новозаводської районних у місті рад - відповідно, Юрій Горбань та Володимир Велігорський. Поспілкуватися з представниками влади до Чернігівської міськради завітали близько 100 ветеранів війни і праці.

Голова міської ветеранської організації Ірина Четвертак відзвітувала про діяльність організації у 2013 році. За її словами, в обласному центрі Чернігівщини проживають близько 72 тис. ветеранів війни та праці, з них 22 тис. представників старшого покоління входять до складу міської ветеранської організації. І.Четвертак уточнила, що на сьогодні у Чернігові проживають майже 1000 учасників бойових дій, у тому числі 9 ветеранів, які визволяли Чернігів від фашистських загарбників, 5 Героїв Соціалістичної праці.

Голова міської ради ветеранів позитивно оцінила відзначення у Чернігові 70-річчя визволення від фашистських загарбників. Водночас, вона наголосила на необхідності впорядкування могил і пам'ятників загиблим воїнам, особливо на кладовищах, що нині вже не є діючими. У підготовці до 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, що відзначатиметься у 2015 році, ключовими вона назвала два моменти – гідне вшанування пам'яті про загиблих героїв, проведення патріотичної роботи з молоддю і всебічна підтримка ветеранів-фронтовиків, які поряд з нами.

Заступник начальника управління охорони здоров'я Ольга Малець розповіла про втілення у Чернігові медичної реформи. Вона підкреслила, що жоден медичний заклад у місті не буде закритий. "Різких змін для жителів Чернігова не буде, процес реформування триватиме поступово", - зазначила вона. З виконанням в обласному центрі цільових програм у сфері ЖКГ ветеранів ознайомив заступник начальника управління ЖКГ міської ради Геннадій Луценко.

Міський голова підбив підсумки року, що минає. Серед визначних подій 2013 року для Чернігова він назвав реалізацію проектів з енергозбереження у навчальних закладах міста, будівництво каналізаційно-насосної станції на Масанах, реконструкцію колектора по вул. Ушинського. Водночас, керівник Чернігова зауважив, що вирішення фінансових питань, насамперед, йдеться про виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, на жаль, не завершиться до кінця року. Під питанням залишається прийняття міського бюджету 2014 року у грудні.

"Як буде передбачено вирішення різних питання у міському бюджеті, я готовий зустрітися і доповісти у першому кварталі наступного року", - сказав О.Соколов.
 

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини