Учасники Асоціації регіональних ЗМІ обговорили проблеми районної преси. ФОТОрепортаж
Більшість редакцій районних газет Чернігівщини наразі опинилися у фінансовій скруті – накопичуються борги за поліграфічні послуги, є й заборгованість по заробітній платі.
Про це йшла мова на засіданні Асоціації регіональних засобів масової інформації, яка відбулася 20 грудня у Корюківці.
Фінансові проблеми зʼявилися головним чином через затримку платежів казначейською службою. На думку керівників комунальних газет, якщо ситуація не поліпшиться, то існуватиме реальна загроза призупинення виходу районних газет.
Не додає оптимізму і «сюрприз» від «Укрпошту». У минулі роки кошти від проведеної передплати редакції отримували протягом двох тижнів після закінчення чергової кампанії. А тепер поштовики передбачили у відповідних договорах затримку з перерахуванням зароблених редакціями грошей аж до 30 днів. А це означає, що весь січень газети проведуть у безгрошів’ї.
Приємною частиною зустрічі у Корюківці став прес-тур до туристично-готельного комплексу «Бреч», розташованого за вісім кілометрів від райцентру. Редактори та журналісти районних ЗМІ побули на екскурсії у конюшні, де утримуються породисті скакуни. А ще ознайомилися з широкими можливостями для активного відпочинку, які надає своїм відвідувачам туристично-готельний комплекс.
Учасники засідання також відвідали Меморіал жертвам Корюківської трагедії, який зводиться неподалік міста. Нагадаємо, що 1943 року каральний загін гітлерівських окупантів з особливою жорстокістю знищив близько семи тисяч мирних жителів Корюківки. Корюківська трагедія за своїми масштабами є найбільшою кривавою каральною акцією нацистів у Другій світовій війні в Європі.
Олександр Назаренко, голова Асоціації регіональних ЗМІ
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.



























