Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 15:12:52

За крок до “корони” “Міс у погонах”. ФОТО

19.12.2011   07:49Агенцiя

У 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що у смт Десна на Чернігівщині, стартував фінальний етап Всеармійського конкурсу “Міс “Десант”.

Конкурс, присвячений 20-й річниці Збройних Сил України, організували Центральний друкований орган Міністерства оборони України газета “Народна армія” спільно з Торговою маркою “Десант”.

За вихід у фінальну частину конкурсу протягом 7 місяців на сторінках газети “Народна армія” конкурували більше 40 конкурсанток (за попереднім відбором фотокарток журі конкурсу). При цьому своєрідний кастинг серед конкурсанток проводили самі читачі військового видання. Загалом на участь у конкурсі редакція отримала понад 300 фотозаявок від дівчат та жінок, які служать в Українському війську.

У фінал потрапило 7 конкурсанток, які набрали найбільшу кількість читацьких голосів: капітан медичної служби Олена Миколайчук (м. Вінниця), лейтенант медичної служби Тетяна Клочко (м. Київ), старшина медичної служби за контрактом Ольга Псарьова (м. Одеса), солдат військової служби за контрактом Марія Федорова (м. Феодосія), солдат військової служби за контрактом Ірина Іваник (м. Бережани), старший солдат військової служби за контрактом Олена Кольчак (м. Миколаїв) та солдат військової служби за контрактом Ольга Мельник (м. Львів).

Рух фіналісток до заповітного титулу найчарівнішої жінки в погонах розпочався з виконання ними навчальних вправ стрільб з пістолета Макарова та водіння автомобіля.

– Відчувається, що між учасницями фінального етапу конкурсу існує реальна здорова конкуренція, адже кожна з них намагається виконати вправи якнайкраще, демонструючи зарядженість на перемогу, – зазначив головний редактор газети “Народна армія” полковник Володимир Вирва.

Як він додав, інтрига в конкурсі зберігатиметься до 20 грудня, коли у Києві, у басейні Центрального спортивного клубу ЗС України тріумфаторку буде визначено остаточно після змагання з плавання.

А вже наступного дня, 21 грудня, ім’я переможниці Всеармійського конкурсу “Міс “Десант” буде оголошено у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України під час урочистої церемонії.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини