Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:43:17

В гостях у служби зайнятості студенти

10.12.2013   08:29Агенцiя

В обласному центрі зайнятості відбулася зустріч представників Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та служби зайнятості зі студентами, які мають інвалідність.

У дружній та невимушеній атмосфері вони обговорили актуальні проблеми, які щодня постають перед людьми з інвалідністю.

Відкриваючи захід із вступним словом до студентів звернулися заступник директора Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Віктор Падалка та заступник директора Чернігівського ОЦЗ Максим Торжевський.

Про комплекс соціальних послуг, передбачених Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів", розповіла молодим людям провідний економіст Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ярослава Широян. Зокрема вона наголосила на тому, що студенти, які навчаються за контрактом, можуть розраховувати на оплату за навчання, за умови високої успішності.

Заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштування Чернігівського ОЦЗ Олена Кошмар зупинилася на послугах служби зайнятості для людей з інвалідністю, умовах реєстрації у центрах зайнятості. Вона зазначила, що у січні-листопаді 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 1123 громадяни цієї категорії. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 379 осіб. Нагодою відкрити власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово, скористалися 35 осіб; 90 громадян цієї категорії проходили професійне навчання, 68 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Інформацію про ефективні прийоми пошуку роботи, методи самопрезентації, правила написання резюме та ведення співбесіди з роботодавцями студентам розповіли фахівці відділу організації профорієнтації Чернігівського ОЦЗ – начальник відділу Ніна Заліська та заступник начальника відділу Марина Кривопала.

Хлопці та дівчата змогли поетапно пройти усі сходинки, які стануть їм у нагоді під час пошуку першого робочого місця. Вони зробили висновок: пошук роботи потрібно розпочинати якомога раніше. А особиста активність, ініціативність, цілеспрямованість, комунікабельність допоможуть їм досягти бажаного успіху.

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи
 

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини