Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 18:51:38

В гостях у служби зайнятості студенти

10.12.2013   08:29Агенцiя

В обласному центрі зайнятості відбулася зустріч представників Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та служби зайнятості зі студентами, які мають інвалідність.

У дружній та невимушеній атмосфері вони обговорили актуальні проблеми, які щодня постають перед людьми з інвалідністю.

Відкриваючи захід із вступним словом до студентів звернулися заступник директора Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Віктор Падалка та заступник директора Чернігівського ОЦЗ Максим Торжевський.

Про комплекс соціальних послуг, передбачених Законом України "Про основи соціальної захищеності інвалідів", розповіла молодим людям провідний економіст Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ярослава Широян. Зокрема вона наголосила на тому, що студенти, які навчаються за контрактом, можуть розраховувати на оплату за навчання, за умови високої успішності.

Заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштування Чернігівського ОЦЗ Олена Кошмар зупинилася на послугах служби зайнятості для людей з інвалідністю, умовах реєстрації у центрах зайнятості. Вона зазначила, що у січні-листопаді 2013 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 1123 громадяни цієї категорії. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 379 осіб. Нагодою відкрити власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово, скористалися 35 осіб; 90 громадян цієї категорії проходили професійне навчання, 68 – брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Інформацію про ефективні прийоми пошуку роботи, методи самопрезентації, правила написання резюме та ведення співбесіди з роботодавцями студентам розповіли фахівці відділу організації профорієнтації Чернігівського ОЦЗ – начальник відділу Ніна Заліська та заступник начальника відділу Марина Кривопала.

Хлопці та дівчата змогли поетапно пройти усі сходинки, які стануть їм у нагоді під час пошуку першого робочого місця. Вони зробили висновок: пошук роботи потрібно розпочинати якомога раніше. А особиста активність, ініціативність, цілеспрямованість, комунікабельність допоможуть їм досягти бажаного успіху.

Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.