Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 18:14:04

Працівники Чернігівської митниці Міндоходів затримали рекордну суму валюти

10.12.2013   08:14

Вночі у вихідні під час проведення митного контролю потягу сполученням "Київ-Мінськ" працівники Чернігівської митниці Міндоходів знайшли справжній валютний скарб. Це рекордна сума, яку протягом останніх років вилучили на митних постах Чернігівщини.

Громадянка Республіки Білорусь, яка їхала у восьмому вагоні, відмовилася від пропозиції заповнити митну декларацію. Вона пояснила, що везе з собою лише особисті речі. Після усного опитування працівники залізничного пункту пропуску «Горностаївка» оглянули дорожню валізу цієї пасажирки.

Під особистими речами та підкладкою вони знайшли чотири пакунки, загорнуті в поліетилен і приклеєні скетчем до дна валізи. У кожному з них - по 50 тисяч доларів США. Загальна сума валюти, яку пасажирка намагалася незаконно вивезти з України до Білорусі, за курсом Національного банку України становить 1 мільйон 598тисяч 600 гривень.

Провину свою жінка визнала. І у письмовому поясненні зазначила, що не задекларувала та приховала від митного контролю валютні кошти, тому, що не мала дозвільних документів на переміщення готівки.

200 000 доларів США вилучені та передані до каси Чернігівської митниці Міндоходів. Дії цієї громадянки мають ознаки порушення митних правил, передбачені статтею 483 Митного кодексу України. Рішення прийматиме суд, а зазначена стаття, крім конфіскації коштів, передбачає ще й штраф - сто відсотків від прихованої суми.

Як нагадав начальник Чернігівської митниці Міндоходів Олександр Іванов, минулого року на тому ж залізничному пункті пропуску «Горностаївка» було затримано 180 тисяч доларів, які також намагалися підпільно вивезти з України. Це сталося в тому ж поїзді маршрутом «Київ-Мінськ», який також саме у нічний час перетинав українсько-білоруський кордон. Як свідчать результати, пильність професіоналів не можна приспати у будь-який час доби.

Вилучені минулого року 180 тисяч доларів за рішенням суду вже перераховані до Державного бюджету.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19

Виявлено 132 нових випадків Сovid-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 лютого в області зафіксовано 132 нових випадки COVID-19.

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків

На Чернігівщині від коронавірусу вже вакциновано 120 медиків 16:54

В області за третій день вакцинальної компанії проти COVID-19, щеплення отримали ще 60 медичних працівників.

Чернігівщина прийняла бюджет-2021

Чернігівщина прийняла бюджет-2021 15:25

“За” головний кошторис проголосували 38 депутатів.

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.