Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 23:34:51

Понад 270 звернень розглянуто з проблем благоустрою міста

07.12.2013   12:27Агенцiя

Питання благоустрою міста перебуває під постійним контролем комунального підприємства міської ради «Дільниця з контролю за благоустроєм міста».

Звернення депутатів та посадових осіб міської ради, а також повідомлення мешканців міста 100 відсотків розглядаються та виконуються працівниками підприємства у встановлені терміни. В Дільниці працює 2 мобільні бригади, які здійснюють постійний контроль.
Всього за поточний рік розглянуто понад 270 звернень. Стосовно яких і були вжиті відповідні заходи.

Слід відмітити, що комунальному підприємству було б важко працювати без допомоги мешканці міста, які повідомляють про порушення. Працівники Дільниці одразу реагують на повідомлення і виявляють проблему. Після чого проводять бесіду з заявником, розбираються у ситуації і вживають відповідні заходи до порушників.

Робота служби з контролю за благоустроєм та екологічною безпекою міста спрямована не на технічне складання протоколів, а в першу чергу на досягнення результату з реального усунення порушень. При виявленні порушення завжди пропонується винним особам добровільно усунути наслідки порушення – виноситься приписи та визначається термін усунення. І лише при відмові виконати приписи, при неможливості усунення порушень складається протокол і направляється на розгляд адміністративних комісій районних рад, у засіданнях яких бере безпосередньо участь порушник. Так, для громадян міста сума штрафу складає до 1360 гривень, для посадових осіб та фізичних осіб підприємців до 1700 гривень.

Комунальне підприємство міської ради «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» звертається до всіх небайдужих, якщо бачите незаконне розміщення реклами, чи то знищення зелених насадження, чи проведення земельних робіт – телефонуйте на гарячу лінію: 97-47-45, 91-51-51 та 4-33-60.


Прес-служба КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини