За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 32 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 2 незаконних заволодіння автотранспортом, 1 крадіжка державного майна, 4 крадіжки індивідуального майна, 25 інших кримінальних правопорушень.
На території області виникла 1 пожежа, внаслідок якої 2 особи загинули. На автодорогах області стались 4 ДТП, внаслідок яких 4 особи травмовані.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 126 адмінпротоколів, з них: 9 - за дрібне хуліганство, 100 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 21 водія, складено 121 адміністративний протокол за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19
Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32
З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.
Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником
Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36
До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.