Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 вересня, 06:33:43

У прокуратурі м. Чернігова відбулась міжвідомча нарада

29.11.2013   16:19Агенцiя

28 листопада в прокуратурі м. Чернігова під головуванням прокурора міста відбулась міжвідомча нарада, присвячена стану додержання законодавства у сфері оплати праці. Участь у ній взяли керівники ДПІ у м. Чернігові, територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області, Управління Пенсійного фонду України у м. Чернігові, Державної виконавчої служби, Управління економіки Чернігівської міської ради.

Розпочинаючи нараду, прокурор міста Валерій Карась наголосив на тому, що захист прав громадян на оплату праці визначено одним з головних пріоритетів у здійсненні наглядової діяльності органів прокуратури.

Прокуратурою міста з початку року проведено 16 перевірок дотримання вимог законодавства про оплату праці, за результатами яких до десяти підприємств-боржників вносились подання з вимогою усунути виявлені порушення. Як наслідок, працівникам виплачено майже 5 млн. грн. заборгованості по заробітній платі. За результатами цих перевірок давалась і правова оцінка роботі органів контролю.

Протягом року прокуратурою м. Чернігова на підставі звернень соціально незахищених громадян направлено до суду 40 заяв про виплату заробітної плати на суму 250 тис. грн.

На переконання прокурора міста, боротьба з даною заборгованістю потребує комплексного підходу і скоординованих зусиль.

Учасники наради проаналізували можливі заходи впливу на стан додержання законодавства у сфері оплати праці, заслухали керівників чернігівських підприємств-боржників та розробили й затвердили план спільних узгоджених заходів, спрямованих на усунення недоліків і підвищення ефективності роботи на вказаному напрямку.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 83 нові випадки COVID-19

Виявлено 83 нові випадки COVID-19 18:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 вересня в області зафіксовано 83 нові випадки COVID-19.

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону 17:43

Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА з посиланням на щоквартальний моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів України.

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді?

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді? 17:20

Олег Ляшко – один із найвідданіших представників інтересів олігарха Ріната Ахметова, якого той хоче повернути до Верховної Ради.

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів 12:54

18 вересня - День звільнення нашого рідного міста від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день прилучани йдуть до меморіалу-скверу Вічної Слави, щоб схилити голову та вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Як повернути не якісні ліки в аптеку?

Як повернути не якісні ліки в аптеку? 12:03

Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України.