Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:10:48

У прокуратурі м. Чернігова відбулась міжвідомча нарада

29.11.2013   16:19Агенцiя

28 листопада в прокуратурі м. Чернігова під головуванням прокурора міста відбулась міжвідомча нарада, присвячена стану додержання законодавства у сфері оплати праці. Участь у ній взяли керівники ДПІ у м. Чернігові, територіальної державної інспекції з питань праці у Чернігівській області, Управління Пенсійного фонду України у м. Чернігові, Державної виконавчої служби, Управління економіки Чернігівської міської ради.

Розпочинаючи нараду, прокурор міста Валерій Карась наголосив на тому, що захист прав громадян на оплату праці визначено одним з головних пріоритетів у здійсненні наглядової діяльності органів прокуратури.

Прокуратурою міста з початку року проведено 16 перевірок дотримання вимог законодавства про оплату праці, за результатами яких до десяти підприємств-боржників вносились подання з вимогою усунути виявлені порушення. Як наслідок, працівникам виплачено майже 5 млн. грн. заборгованості по заробітній платі. За результатами цих перевірок давалась і правова оцінка роботі органів контролю.

Протягом року прокуратурою м. Чернігова на підставі звернень соціально незахищених громадян направлено до суду 40 заяв про виплату заробітної плати на суму 250 тис. грн.

На переконання прокурора міста, боротьба з даною заборгованістю потребує комплексного підходу і скоординованих зусиль.

Учасники наради проаналізували можливі заходи впливу на стан додержання законодавства у сфері оплати праці, заслухали керівників чернігівських підприємств-боржників та розробили й затвердили план спільних узгоджених заходів, спрямованих на усунення недоліків і підвищення ефективності роботи на вказаному напрямку.

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини