Експертиза визнала осудним підлітка-вбивцю з Чернігова
У Чернігові комісійна психіатрична експертиза визнала осудним 15-річного підлітка, якого обвинувачують у вбивстві 4-річного хлопчика і його судитимуть
Про це сьогодні, 25 листопада, під час прес-конференції повідомив прокурор Чернігівської області Максим Говоруха. "Розслідування завершено і обвинувальний вирок направлено до суду", - сказав прокурор Чернігівської області.
Нагадаємо, 4 червня в Чернігові зник 4-річний хлопчик. Упродовж доби його розшукували понад 400 працівників міліції. Дитину було виявлено у лісопосадці району "Кордівка" у непритомному стані з тілесними ушкодженнями. Хлопчик помер у кареті швидкої медичної допомоги під час транспортування до лікарні.
Попередньо встановлено, що причиною смерті стала черепно-мозкова травма.
За фактом злочину розпочато кримінальне провадження за статтею 115 ч. 2 п. 2 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі. У скоєнні вбивства дитини підозрюється 15-річний підліток, який має проблеми із психікою.
У 12 років хлопець скоїв убивство пенсіонера, однак уник кримінального покарання, оскільки був визнаний неосудним.
16 червня підозрюваний, перебуваючи в ізоляторі тимчасового тримання, під час прогулянки напав на охоронця із “заточкою” та завдав проникаючого поранення в живіт. Однак охоронець не розгубився і зміг локалізувати підлітка до прибуття підмоги. За фактом нападу відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 345 Кримінального кодексу України, що передбачає покарання від 5 до 12 років ув'язнення.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.