Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 15:11:45

Псевдовиконкомівці в ніжинців просять грошей на лікування

25.11.2013   13:21Агенцiя

Від помешкання до помешкання ніжинців ходять невідомі особи й просять трохи матеріально допомогти, розповів заступник міського голови Олег Баранков.

«Люди ходять по будинках, представляються членами виконкому й просять пожертвувати гроші на лікування якоїсь дитини», — сказав Олег Григорович.

Хтось жертвує без зайвих питань, а хтось намагається розпитати, що за дитина, що з нею сталось, чим вона хвора. На що «збирачі коштів» обурено питають: «Як? Хіба ви не чули?», — розповів Олег Григорович.

У тому, що це не правда й виконком не збирає кошти, тим паче в такий спосіб, переконував заступник міського голови. «Члени виконкому не мають права та й ніколи не ходили й не підуть по квартирах збирати гроші. Для цього є спеціальні програми та благодійні рахунки», — наголошував Олег Григорович.

Проте, у міліції інформацію про «осіб-благодійників» не підтвердили. Правоохоронці сказали, що до них ні заяв із цього приводу, ні повідомлень не надходило, поки що.

Та, все ж таки, будьте обережними й не довіряйте стороннім людям, які стукають до вас удвері й просять матеріальної допомоги. І пам'ятайте, що ошуканих і обдурених щодня стає більше.


http://www.uezd.com.ua/page/psevdovikonkomivci-v-nizhinciv-prosyat-groshej-na-likuvannya.html

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини